Система Електронного Документообігу: перші результати впровадження

Система Електронного Документообігу: перші результати впровадження

Укрінформ
12 липня о 13.00 відбувся прес-брифінг на тему: "Електронне урядування: Кейс із впровадження системи електронного документообігу у державному підприємстві". (Зала 1)

Учасники: Дмитро Шимків, секретар Національної ради реформ, заступник Глави Адміністрації Президента України; Сергій Божко, голова Державної інспекції ядерного регулювання України; Ігор Шевченко, директор Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки.

Розглядалися питання:

1. Перші результати поширення Системи Електронного Документообігу (СЕД АПУ) серед державних інституцій.

2. Кейс впровадження системи у ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Підсумкові матеріали:

Система Prozorro вже зекономила державі понад 2 млрд грн - Шимків

Систему публічних електронних закупівель Prozorro наразі вже використовує понад 6 тис. користувачів, вона зекономила понад 2 млрд грн бюджетних коштів.

Про це заявив секретар Національної ради реформ, заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків на прес-конференції в Укрінформі.

"Запущена і працює електронна система державних закупівель Prozorro. На сьогодні це понад 6 тис. користувачів системи, а також це більше 2 млрд грн економії", - сказав він.

Шимків зауважив, що впродовж останніх двох років сфера електронного урядування в Україні суттєво просунулася по багатьох напрямках, зокрема: з ініціативи Президента ухвалені закони про відкриті дані; запущено портал електронних петицій до Президента, який наразі вміщує понад 21 тис. петицій; розпочато процес оформлення біометричних паспортів; у понад 1 тис. міст України запроваджено технології 3G; створено електронну систему вільного доступу до інформації про майнові права і нерухомість тощо.

Системою електронного документообігу зацікавилися 39 центральних органів виконавчої влади та 19 обладміністрацій - Шимків

Системою електронного документообігу, яку розробили і запустили у лютому 2015 року співробітники Адміністрації Президента України, наразі зацікавилося 39 центральних органів виконавчої влади, 19 обласних держадміністрацій, а Нацрада телебачення та радіомовлення і Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки уже почали процес її впровадження.

Про це заявив секретар Національної ради реформ, заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків на прес-конференції в Укрінформі.

"Коли ми започаткували це рішення, до нас почали звертатися різні організації та інституції з проханням поділитися самою системою. Саме тоді ми провели захід, на якому зібрали понад 400 людей, які зацікавилися цим рішенням. Сьогодні зацікавлення системою електронного документообігу Адміністрації Президента України висловили 39 центральних органів виконавчої влади, 18 міністерств зараз аналізують рішення, 10 міністерств уже шукають фінансування, бо необхідні інвестиції в інфраструктуру, а 21 установа перебуває на етапі прийняття рішення", - сказав він.

При цьому, за словами Шимківа, до аналізу цього рішення долучилися ще 19 обласних держадміністрацій та 22 міські ради. Крім того, 22 державних підприємства також розглядають можливість використання електронного документообігу.

"У процесі уже безпосередньо впровадження рішення - Нацрада телебачення та радіомовлення та Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки. Усі юридичні процедури передачі системи електронного документообігу були врегульовані з Державним управлінням справами. Це зайняло близько 7-ми місяців роботи", - наголосив Шимків.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-