«УКРАЇНА СЛАВЕТНА» і довибори до Верховної Ради

«УКРАЇНА СЛАВЕТНА» і довибори до Верховної Ради

1833
Ukrinform
23 червня о 14.00 прес-конференція на тему: «Участь політичної партії «УКРАЇНА СЛАВЕТНА» в довиборах до Верховної Ради України 17 липня 2016 року»

Організатор: Політична партія «УКРАЇНА СЛАВЕТНА».

У прес-конференції брали участь: Маріанна Мацола - голова ПП «УКРАЇНА СЛАВЕТНА»; Ольга Шарандіна - виконавчий директор ГО «СЛАВЕТНА УКРАЇНА»; Володимир Зубанов - координатор проекту «УКРАЇНА СЛАВЕТНА»; Валерій Богун - кандидат у народні депутати по виборчому округу №151 (Полтавська область); Надія Павлишин - кандидат у народні депутати по виборчому округу №114 (Луганська область); Павло Сергєєв - кандидат у народні депутати по виборчому округу №27 (Дніпропетровська область);  Володимир Демчук - кандидат у народні депутати по виборчому округу №23 (Волинська область); Яна Ковальова - кандидат у народні депутати по виборчому округу №183 (Херсонська область).

Підсумкові матеріали:

Політична партія "Україна Славетна" оголосила кандидатів на довибори до парламенту

Політична партія "Україна Славетна" представила своїх кандидатів, які візьмуть участь у довиборах до Верховної Ради України.

Представлення кандидатів відбулось в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

"Ми хочемо привести до законодавчого органу молодь, щоб "світлі голови" залишались в Україні", - сказала голова ПП "Україна Славетна" Маріанна Мацола.    

За її словами, представники партії будуть отримуватись від огульної критики опонентів, зосереджуючи свою увагу на втіленні у життя конструктивних пропозицій, які дозволять подолати кризові явища у країні.

У свою чергу координатор проекту "Україна Славетна" Володимир Зубанов зауважив, що у партії є чітке бачення, куди треба йти. "Можна любити, бачити шлях, однак, не мати організаторських здібностей, у нас вони є", - запевнив Зубанов, і підкреслив, що партія є логічним продовженням 10-річної діяльності громадської організації, головним завданням якої є пропагування історії і культури українського народу.

Учасники прес-конференції оприлюднили програму, з якою йдуть кандидати на довибори. Зокрема, партія акцентує увагу на п'яти принципах: всебічна підтримка української мови як єдиної державної; залишаючись унітарною державою, ми повинні передати більше повноважень і відповідальності в регіони; європейський шлях розвитку - довгостроковий орієнтир; поновлення і подальший захист територіальної цілісності держави - найважливіше завдання влади і обов'язок кожного громадянина; знищення корупції - запорука економічного розвитку.

На довибори від партії "Україна Славетна" підуть Валерій Богун - кандидат у народні депутати по виборчому округу №151 (Полтавська область); Надія Павлишин - кандидат у народні депутати по виборчому округу №114 (Луганська область); Павло Сергеев - кандидат у народні депутати по виборчому округу №27 (Дніпропетровська область); Володимир Демчук - кандидат у народні депутати по виборчому округу №23 (Волинська область); Яна Ковальова - кандидат у народні депутати по виборчому округу №183 (Херсонська область).

Партія "Україна Славетна" була зареєстрована 22 січня 2016 року.

Як повідомляло агентство, довибори у парламент заплановані на 17 липня 2016 року.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-