Увага! Вибухонебезпечно - ПАТ «Запоріжгаз»

Увага! Вибухонебезпечно - ПАТ «Запоріжгаз»

2287
Ukrinform
20 квітня о 12.00 відбулася прес-конференція на тему: "Свавілля ПАТ  «Запоріжгаз», корумпованість очільників товариства, масштабні розкрадання". (Зала 1)

Організатор: Громадська організація "Антимонопольне об'єднання громадян України".

Учасники: Віталій Івахов - засновник ГО "Антимонопольне об'єднання громадян України"; Юрій Щуклін - засновник та голова правління ГО "Антимонопольне об'єднання громадян України".

Підсумкові матеріали:

Недобросовісні облгази списують частину газу як «аварійні втрати» і продають їх підприємствам поза обліком - експерти

Недобросовісні облгази запроваджують схему, при якій частина природного газу списується як «аварійні втрати», а потім продається промисловим підприємствам поза обліком. Втрати розподіляються у тариф і оплачуються споживачами.

Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав засновник ОО "Антимонопольне об'єднання громадян України" Віталій Івахов, повідомляє кореспондент агентства.

«Маніпулюючи з приладами обліку, не так важко для постачальника газу, а він же - і утримувач магістралей, продавати газ за готівку. Це дуже просто. Якщо ти сам себе контролюєш, то ніхто не дізнається, яка кількість газу надійшла до споживача насправді, мимо лічильника», - сказав Івахов.

Він зазначив, що недобросовісні облгази запроваджують схему, при якій частина газу списується «на аварійні втрати» (і їх оплачують споживачі), а насправді - продається підприємствам без врахування.

«Усі ці втрати акуратно включені НКРЕКУ у тариф. І ми їх оплачуємо! Втрати збільшуються - їх продовжують включати. І ми продовжуємо платити», - додав співзасновник громадської організації Юрій Щуклін.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-