На крок ближче до НАТО

На крок ближче до НАТО

1901
Ukrinform
4 березня об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: “Перший етап переходу на стандарти НАТО в бригаді оперативного призначення НГУ”  (Зала 1)

Спікер: Начальник штабу бригади оперативного призначення  НГУ, полковник Сергій Тартаковський.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Підсумкові матеріали:

Нацгвардія вирішила повністю перейти на стандарти НАТО в управлінні підрозділами

Керівництво Національної гвардії України прийняло рішення повністю перейти на натівський стандарт в організації роботи.

Про це у п'ятницю на прес-конференції в Укрінформі повідомив начальник штабу бригади оперативного призначення НГУ полковник Сергій Тартаковський.

"Я думаю, що командувач прийняв дуже правильне рішення, коли замість того, щоб нам дозволити перейти на новий штат, якого ми домагалися практично півроку, він зараз прийняв рішення створити робочу групу і переходити усім частинам, у тому числі і основному органу управління, дійсно, на натівський стандарт організації", - сказав він.

За словами Тартаковського, на сьогодні процес ухвалення рішень за стандартами НАТО є «єдино можливим нормальним способом уникнути помилок на полі бою». Як він пояснив, натівський процес ухвалення рішень відрізняється від того, який наразі існує в Україні, що залишився з часів Радянського Союзу, коли рішення приймає одноосібно командир підрозділу, а штаб тільки оформляє його відповідим чином і деталізує. За стандартами НАТО, штаб розробляє кілька варіантів ухвалення рішення. Він їх ретельно аналізує і проводить так званий розіграш бойових дій, і на підставі цього розіграшу визначить позитивні моменти та недоліки кожного і рекомендує командирові.

Водночас, Тартаковський відзначив, що сам процес ухвалення рішення за стандартами НАТО дещо довший, ніж радянський спосіб. При цьому, він підкреслив, що не дивлячись на такий момент, натівський спосіб ухвалення рішення «допомагає уникнути дуже багатьох помилок, особливо, для недосвідчених командирів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-