Національний фонд розвитку як механізм деолігархізації

Національний фонд розвитку як механізм деолігархізації

1752
Ukrinform
20  січня о 10.00 відбувся  "круглий стіл"  на тему: «Національний фонд розвитку як механізм деолігархізації». (Зала 2)

Відео з прес-конференції:

1

2

Фотографії з заходу

Про національний фонд розвитку як механізм деолігархізації говорили в столиці

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Організатори: Київський Міжнародний Енергетичний Клуб “Q-Club” та Центр «НОМОС-Енергія» за підтримки Європейського Союзу.

Учасники: Михайло Гончар – Директор енергетичних програм Центру «НОМОС», директор проекту; Сергій Дяченко – Голова Бюро комплексного аналізу та прогнозування, експерт проекту з питань функціонування енергетичного сектору; Тантелі Ратувухері – Старший аналітик компанії, експерт з інвестиційного менеджменту та соціальних витрат; Віктор Кривенко – Народний депутат ВРУ; Віталій Мельничук – Віце-президент інвестиційної компанії «КІНТО», експерт з питань фінансового менеджменту та бюджету; Валерій Боровик - Голова правління Альянсу "Нова енергія України"; Володимир Лановий – Президент Центру ринкових реформ, 2-й міністр економіки України; Василь Філіпчук – Голова правління МЦПД; Віталій Дем`янюк - Директор енергетичних програм Інституту суспільних досліджень; Валентина Белякова - Директор Європейсько-Українського Енергетичного агентства (ЄУЕА).

Підсумковий круглий стіл «Національний фонд розвитку як механізм деолігархізації» за результатами роботи у 2014—2015 роках, що є складовою проекту “Незалежний моніторинг ресурсних і фінансових потоків від видобутку традиційних і нетрадиційних вуглеводнів в Україні в рамках угод про розподіл продукції”.

Підсумкові матеріали:

Однією з цілей агресії РФ проти України став зрив добування сланцевого газу - експерт

Однією з цілей агресії Росії проти України став зрив програм з добування сланцевого газу, зокрема освоєння Юзівської площі компанією Shell  та Олеської площі компанією Chevron, а також - розробки глибоководного чорноморського шельфу компанією ExxonMobil.

Про це в ході круглого столу в Укрінформі на тему: "Національний фонд розвитку як механізм деолігархізації" заявив директор енергетичних програм Центру "НОМОС" Михайло Гончар.

"На думку нашої експертної групи, одним із мотивів російської агресії проти України був зрив масштабних проектів, пов'язаних з розробкою надр України", - сказав він.

За його словами, успішна реалізація цих програм несла б значні загрози для російського газового гіганта - Газпрому.

«Той ресурсний потік, який був би згенерований, автоматично звузив би ринок газу для Газпрому, причому не тільки в Україні, а також і в Європі», - уточнив Гончар.

Нагадаємо, за підрахунками Центру "НОМОС", реалізація на території України програм з добування сланцевого газу, зокрема освоєння Юзівської площі компанією Shell та Олеської площі компанією Chevron, а також розробки глибоководного шельфу компанією ExxonMobil могли б принести до українського бюджету від 64 до 100 млрд доларів за 40 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-