Суд задовольнив позов медіа-холдингу U.A.Inter Media Group до "5 каналу"

Укрінформ
КИЇВ, 8 червня. /УКРІНФОРМ/. Окружний адміністративний суд Києва задовольнив у повному обсязі позовні вимоги медіа-холдингу "U.A.Inter Media Group" щодо визнання рішення Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення на надання ча...

КИЇВ, 8 червня. /УКРІНФОРМ/. Окружний адміністративний суд Києва задовольнив у повному обсязі позовні вимоги медіа-холдингу "U.A.Inter Media Group" щодо визнання рішення Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення на надання частот "5 каналу". Таким чином, рішення Нацради від 27 січня 2010 року про виділення ТВі та "5 каналу" вільних частот на мовлення визнано недійсним.

Напередодні, 7 червня, редакційна рада "5 каналу" оприлюднила відкритого листа до Президента Віктора Януковича, у якому звинуватила голову Служби безпеки України, члена Вищої ради юстиції, власника медіа-холдингу "U.A. Inter Media Group" Валерія Хорошковського "у спробі знищити "5 канал" шляхом можливого скасування судом рішення конкурсу на виділення частот Нацрадою від 27 січня 2010 року".

У свою чергу голова СБУ Валерій Хорошковський назвав "неправдивими" звинувачення працівників "5 каналу" на його адресу. "Шановні панове журналісти "5 каналу", зі здивуванням ознайомився з оприлюдненим напередодні відкритим листом, де ви мене звинувачуєте у тиску на ваш канал. Рішуче спростовую викладене в цьому листі", - зазначив він. Хорошковський звернувся з вимогою до каналу публічно надати докази, або пояснити причину і назвати ініціаторів "потоку неправди".

Ситуація навколо "5 каналу" набула розголосу у медіа-просторі та серед політичної еліти. Ряд політиків висловили свою позицію щодо цієї проблеми. Зокрема, лідер БЮТ Юлія Тимошенко на спеціально скликаній з цього приводу прес-конференції заявила про підтримку "5 каналу" та каналу TBi, які залишились без додаткових частот на мовлення, виділених Нацрадою 27 січня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-