Російському дипломату висловлено протест з приводу дій Посольства РФ в Україні

2258
Ukrinform
КИЇВ, 13 листопада. /УКРІНФОРМ/. До МЗС України 12 листопада було викликано радника-посланника Посольства Російської Федерації в Україні Всеволода Лоскутова, повідомили УКРІНФОРМу з МЗС України.

Російському дипломату висловлено рішучий протест у зв'язку з тим, що Посольство Російської Федерації в Україні виступило співорганізатором відверто провокаційної антиукраїнської акції, проведення якої планувалося в готелі "HYАTT" м. Київ. Під час цього заходу мала відбутися демонстрація "відеосюжету" щодо військового конфлікту на території Грузії під провокаційною назвою "Искусство предательства".

"У відеоматеріалі, сфабрикованому російськими спецслужбами, все поставлено з ніг на голову: глядачеві, з-поміж іншого, нав'язується цинічне твердження про нібито участь громадян України у російсько-грузинському конфлікті, "незаконне постачання" Україною зброї до Грузії тощо", - зазначається у заяві МЗС.

Викликають обурення дії посла Російської Федерації в Україні Віктора Черномирдіна та співробітників посольства, які мали намір взяти участь у цій ганебній акції та намагалися чинити тиск на адміністрацію готелю, що заборонила демонстрацію цієї фальшивки, наголошують у МЗС України.

Представнику посольства РФ заявлено, що такі кроки російської сторони є неприйнятними і несумісними із статусом дипломатичного представництва та загальновизнаними нормами міжнародного права, говориться у заяві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-