На Банковій прокоментували заяву Білого дому про слово «imminent» та загрозу від РФ

На Банковій прокоментували заяву Білого дому про слово «imminent» та загрозу від РФ

Укрінформ
Заява Білого Дому про відмову від використання поняття «imminent» у контексті можливої ескалації ситуації з боку Росії є важливим дипломатичним результатом, а політична і медійна дискусія навколо загрози позбавляється надмірних емоцій.

Таку думку висловив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у коментарі, який є у розпорядженні Укрінформу.

"Політична і медійна дискусія навколо загрози нової ескалації на сході Європи нарешті позбавляється надмірних емоцій. Бачимо, що вже й речниця Білого дому пані Псакі констатувала, що було некоректним використувати слово "неминуче" по відношенню до загрози ескалації. Це важливий дипломатичний результат, перш за все, активності Президента Зеленського", - сказав Подоляк.

Читайте також: Лінгвіст пояснив, як «неминуче вторгнення» РФ пішло гуляти українськими ЗМІ

Він підкреслив, що панічні настрої в політичному та медійному середовищах неминуче переходили і в бізнес-середовище, а отже, "били по Україні" реальними економічними втратами.

"Опоненти влади в Україні залякували суспільство ще й тим, що нібито було неправильно для української влади наполягати на коректних формулюваннях. Але бачимо, що такі залякування відображали лише страх самої старої еліти проявляти будь-яку суб'єктність України. Якщо ж бути активним, чесним і діяти аргументовано, якщо проводити десятки зустрічей і переговорів в інтересах країни, то досягається і такий результат, як синхронізація західних позицій та оцінок з українською позицією та оцінкою. А головне - це суттєво стабілізує ситуацію на внутрішньому ринку і правильно розставляє безпекові акценти", - переконаний Подоляк.

Читайте також: Білий дім більше не вживатиме слово «imminent» щодо вторгнення РФ в Україну

Як повідомляв Укрінформ, речниця Білого дому Джен Псакі заявила, що більше не користуватиметься словом «imminent» (англ. – неминучий, загрозливий або такий, що нависає) для оцінки можливої загрози масштабного вторгнення РФ в Україну.

На брифінгу в четвер міністр оборони України Олексій Резніков запевнив, що загроза з боку Росії лишається, але ризику невідворотного вторгнення немає.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-