Разумков відкрив позачергове засідання Ради

Разумков відкрив позачергове засідання Ради

Відео
Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив позачергове засідання парламенту, ініційоване Президентом Володимиром Зеленським.

У залі зареєструвалися 172 народні депутати, передає кореспондент Укрінформу.

"Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказав Разумков.

Як повідомляв Укрінформ, порядок денний позачергового засідання передбачає розгляд п'яти питань.

Зокрема, парламентарії розглянуть у першому читанні законопроєкт №5596 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науковій та науково-технічній діяльності».

Читайте також: МОЗ закликає Раду ухвалити законопроєкт щодо медичного канабісу

У другому читанні депутати мають намір проголосувати за законопроєкт №3822 «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності».

У першому читанні заплановано розгляд проєктів законів №5420 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів» та №5270 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування підприємницької діяльності електронних резидентів».

Читайте також: В Україні за фактами контрабанди розслідуються близько 400 справ – Венедіктова

Для включення до порядку денного сесії та ухвалення рішення передбачено також законопроєкт №5431 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України».

Як повідомлялося, на пленарному засіданні у вівторок, 13 липня, народні депутати ухвалили пропозиції Президента до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України" (№3711-Д).

Також депутати внесли до порядку денного сесії президентський проєкт закону №5712 "Про великий Державний Герб України" та скоротили строки термінів його розгляду.

Окрім цього, парламентарії почали розгляд поправок до законопроєкту №5068 "Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя". Усього було розглянуто 546 поправок із 747.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-