Президент і Прем'єр візьмуть участь у форумі «Україна 30. Економіка без олігархів»

Президент і Прем'єр візьмуть участь у форумі «Україна 30. Економіка без олігархів»

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський та Прем'єр-міністр Денис Шмигаль візьмуть участь у Всеукраїнському форумі "Україна 30. Економіка без олігархів", який проходитиме у Києві 14 - 16 червня.

Як передає Укрінформ, у програмі на сайті форуму зазначається, що 14 червня у його відкритті візьме участь глава уряду. Цей день присвячений презентації Національної економічної стратегії до 2030 року.

У другий день форуму, 15 червня, який буде присвячений темі «Деолігархізація та подолання корупції в Україні», на ньому виступлять Президент Володимир Зеленський та Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Третій день форуму, 16 червня, буде присвячений темі «Приватизація державних активів», його відкриє голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

Як повідомили Укрінформу організатори, у перший день форуму Прем’єр-міністр розкаже про проміжні результати виконання Національної економічної стратегії-2030. Цю тему продовжать перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Олексій Любченко, радник Прем’єр-міністра, виконавчий директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап, президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

На тему промисловості як основи національної економіки дискутуватимуть віцепрем’єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, народні депутати, представники Державного концерну «Укроборонпром», а також Торгово-промислової палати України.

Крім того, 14 червня в межах форуму відбудеться організований Міністерством інфраструктури спеціальний захід «Моряки, антикорупція, сервіси для моряків». Слово матимуть міністр Олександр Кубраков, його заступник Юрій Васьков, заступник керівника проєкту USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» Данило Молчанов.

Читайте також: На українсько-італійському бізнес-форумі підписали двосторонні документи

У другий день форуму, присвячений темі боротьби із впливом олігархів, на панельних дискусіях зустрінуться представники Міністерства юстиції, Ради нацбезбеки і оборони, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро, Верховної Ради.

Під час третього дня форуму учасники панельних сесій говоритимуть про велику й малу приватизацію та вигоди від роздержавлення майна.

Як повідомлялося, у лютому Президент дав старт серії із 30 масштабних щотижневих форумів у форматі діалогу з суспільством про життєво важливі для країни питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-