Зеленський подякував президентам за підтримку України

Зеленський подякував президентам за підтримку України

Фото, відео
Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський подякував лідерам Польщі, Естонії, Латвії та Литви за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Про це він сказав у вступному слові під час дискусії глав п'яти держав щодо майбутнього європейської політики, повідомляє кореспондент Укрінформ.

"Я хочу подякувати. Зараз приділялося багато уваги Україні, і постійно партнери підтримують Україну, нашу територіальну цілісність, наш суверенітет. Я вам всім вдячний. Сьогодні це дуже важливо, коли анексована частина української території, наш півострів Крим, і коли у нас іде війна на сході. Це і є війна в Європі. Тут дуже важливо, щоб ми були разом", - наголосив Зеленський.

 

Він також погодився з Президентом Польщі Анджеєм Дудою, який сказав, що ми всі прагнемо жити в демократичному суспільстві.

Робочий візит Президента України Володимира Зеленського до Польщі / Фото: Офіс Президента

"Я думаю, що в нас одне й те саме прагнення і погляд, але різний досвід. Дійсно, в України зовсім інший досвід. Ми багато-багато років, десятиріч виборюємо свою незалежність. І сьогодні те ж саме відбувається на сході нашої країни - ми знову виборюємо свою незалежність", - сказав Зеленський.

Читайте також: Конституція Речі Посполитої об'єднує всю європейську спільноту – Зеленський

Він підкреслив, що війна на сході України - це війна за незалежність.

"Але стільки сторіч українці це робили! Я впевнений, що незалежність цього разу ніхто не віддасть завдяки нашій з вами міцності", - підкреслив глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський разом з Президентами Польщі, Литви, Латвії та Естонії 3 травня у Варшаві бере участь у відзначенні 230-річчя ухвалення першої Конституції Речі Посполитої.

Фото: Jakub Szymczuk, KPRP

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-