Народні депутати продовжать розгляд «земельних» поправок

Народні депутати продовжать розгляд «земельних» поправок

Укрінформ
У середу, 14 квітня, у Верховній Раді відбудеться чергове пленарне засідання, на якому продовжиться розгляд поправок до "земельного" законопроєкту.

Про це свідчить порядок денний, оприлюднений на сайті Верховної Ради, передає Укрінформ.

Так, на засіданні народні депутати продовжать розгляд поправок до законопроєкту №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин".

До розгляду на цьому засіданні також заплановано законопроєкти №5122, №5122-1, №5122-2 "Про внесення змін до статті 21 Закону України "Про лікарські засоби" щодо заборони продажу лікарських засобів дітям"; №4282 "Про дерадянізацію законодавства України", №4668 та №4668-1 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства".

Крім того, парламентарі мають намір розглянути у другому читанні проєкт закону №3952 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях".

Читайте також: Рада завернула законопроєкт про вдосконалення оборонного планування

Як повідомлялося, на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, 13 квітня парламентарії розглянули 1518 поправок із 3128 до законопроєкту №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин".

Напередодні Голова ВР Дмитро Разумков заявив, що парламентарям залишилося близько тисячі поправок, які будуть розглядати орієнтовно до травня.

У Верховній Раді з вівторка, 16 березня, триває розгляд поправок до проєкту закону №2194. Усього до другого читанні законопроєкту винесено 3128 поправок, депутати від фракції "Опозиційна платформа - за життя" і "Батьківщина" наполягають на їх розгляді. Таким чином, депутати не можуть переходити до інших питань на чергових засіданнях, не завершивши розгляд цього законопроєкту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-