Немчінов запевняє, що усе майно його родини повністю задеклароване

Немчінов запевняє, що усе майно його родини повністю задеклароване

Укрінформ
Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов запевняє, що усе майно, яке належить його родині, повністю задеклароване.

Як передає Укрінформ, про це урядовець написав у Телеграмі.

"Все рухоме та нерухоме майно, що належить моїй родині, повністю задекларовано. Адже прозорість та відкритість – це одна з найбільш необхідних якостей як державного службовця, так і політичного діяча», - зазначив Немчінов.

За його словами, 1-кімнатна квартира, яка раніше належала Немчінову, була продана ще у 2009 році, це було відображено у двох "паперових" деклараціях за 2008 та 2009 роки, які він подавав під час роботи у Львівській обласній державній адміністрації. «Тоді ж ми придбали 2-кімнатну квартиру у Львові, в якій моя родина прожила 10 років. Цю 2-кімнатну квартиру ми продали у грудні 2019 року, про що на сайті НАЗК є повідомлення про суттєву зміну майнового стану та дохід від продажу. І це відображено у щорічній декларації за 2019 рік», - пояснив міністр КМУ.

Читайте також: Декларація Чернишова: картини, книги і мільйони готівки

«Мені невідомо, чому в Реєстрі майнових прав відображена некоректна інформація. Проте у 2018 році я вже подавав на запит НАЗК копії договорів купівлі-продажу 2009 року при повній перевірці моєї щорічної декларації», - додав він.

Як повідомлялося, у четвер деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що Немчінов начебто у своїй щорічній декларації "забув" вказати 2- кімнатну квартиру у Львові, а також не вказав ще одну 1-кімнатну, яка начебто належить йому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-