Уряд у середу змінить порядок використання коштів на об’єкт «Укриття»

Уряд у середу змінить порядок використання коштів на об’єкт «Укриття»

Укрінформ
Кабінет Міністрів у середу може схвалити проєкт постанови про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриттяˮ і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.

Як передає Укрінформ із посиланням на порядок денний засідання КМУ, оприлюднений на Урядовому порталі, ініціюватиме розгляд цього питання міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вніс на розгляд колег проєкт постанови про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення і відпочинку.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет ініціюватиме несення змін до положення про акредитацію закладів вищої освіти і спеціальностей у закладах вищої освіти та вищих професійних училищах. Він запропонує затвердити також положення про особливості утворення, реорганізації та ліквідації територіально відокремлених структурних підрозділів закладів вищої освіти.

У порядку денному - затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для ветеранів війни, членів їх сімей та постраждалих учасників Революції Гідності.

Міністри можуть у середу затвердити чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні — червні 2021 року.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт ініціюватиме зміни до положення про стипендію Кабінету Міністрів для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту. Він же вніс на розгляд урядовців питання щодо утворення організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи 2021 року з бадмінтону.

Міністр фінансів Сергій Марченко ініціюватиме внесення змін до положення про Державну казначейську службу України, а міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко запропонує утворити робочу групу для узгодження підходу щодо застосування до України механізму коригування вуглецю на кордоні для проведення консультацій з Європейською Комісією.

Читайте також: Шмигаль закликав ЄБРР долучатися до нових проєктів в Україні

Учасники засідання можуть врегулювати деякі питання визнання особою без громадянства, а також внести змін до порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Урядовці мають схвалити проєкти указів Президента про призначення державних стипендій імені Левка Лук’яненка, а також зміни до положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Державної прикордонної служби.

Крім того, міністри погодять низку законопроєктів, які потім внесуть на розгляд Верховної Ради, зокрема проєкт закону про ратифікацію угоди з урядом Республіки Молдова про повітряне сполучення, а також зміни до закону про засади державної регіональної політики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-