Центр Києва можуть перекрити через візит президента Євроради

Центр Києва можуть перекрити через візит президента Євроради

Укрінформ
У центрі Києва 2-3 березня у зв’язку з робочим візитом в Україну Президента Європейської Ради Шарля Мішеля можливі обмеження руху.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Управління державної охорони України.

"2-3 березня у зв’язку з робочим візитом в Україну Президента Європейської Ради Шарля Мішеля можливі тимчасові незначні обмеження дорожнього руху на окремих вулицях центральної частини міста", - ідеться в повідомленні.

Відповідно до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", державна охорона здійснюється щодо глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їхніх сімей, міністрів закордонних справ, керівників міжнародних організацій (інших посадових осіб міжнародних організацій), які прибувають в Україну чи перебувають на її території у складі офіційних делегацій або відвідують Україну на запрошення органів державної влади, зауважили в УДО.

Читайте також: Зеленський вирушив на Донбас, де зустрінеться з президентом Євроради

Як повідомляв Укрінформ, Президент Європейської ради Шарль Мішель 2 березня розпочав дводенний візит в Україну.

Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас написав у Твіттері: "Президент Європейської ради приземлився у Харкові. Два дні в Україні: відвідання лінії зіткнення, вшанування пам’яті жертв Майдану, ознайомлення на практиці, як діє допомога ЄС у подоланні COVID, дискусії з Президентом Зеленським про реформи та об'єднання, участь у форумі "Україна 30" з питань судової реформи".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-