Рада заслухає Степанова про результати посиленого карантину та план СOVID-вакцинації

Рада заслухає Степанова про результати посиленого карантину та план СOVID-вакцинації

Укрінформ
Верховна Рада на годині запитань до уряду в п'ятницю заслухає інформацію про результати проведення карантинних заходів, запроваджених урядом у січні 2021 року, та про виконання плану вакцинації населення України від COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це свідчить порядок денний, опублікований на сайті Верховної Ради.

Година запитань до уряду відбудеться на початку засідання. Виступити з доповіддю має міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Крім того, порядок денний передбачає розгляд у другому читанні законопроєкту №4489-1 "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення процедури обрання керівника закладу вищої освіти".

У другому читанні також заплановано розгляд проєкту закону №3623 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі".

Читайте також: Рада планує ухвалити законопроєкт про фінансовий лізинг та поновити конкурси на держслужбу

Народні депутати мають намір розглянути в першому читанні законопроєкт №4318 "Про внесення змін до Закону України "Про культуру" щодо загальних засад надання населенню культурних послуг".

Читайте також: Рада планує надати «зелене світло» прискореній реєстрації COVID-вакцин

Серед передбачених до розгляду питань - проєкт закону №4361 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-