Рада відкрилася, виступає Венедіктова

Рада відкрилася, виступає Венедіктова

Онлайн
Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив ранкове пленарне засідання парламенту 15 вересня.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У сесійній залі зареєструвалося 249 народних депутатів.

У залі виступає Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Перед виступом Венедіктової Голова ВР Дмитро Разумков нагадав, що напередодні від представників різних депутатських фракцій і груп надходила пропозиція стосовно необхідності заслухати Генерального прокурора щодо справ, якими займається ОГП.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок планується включення до порядку денного та прийняття рішення щодо проєкту постанови № 3053а «Про Заяву Верховної Ради України щодо ситуації в Республіці Білорусь». У документі міститься оцінка поточної ситуації в республіці, засуджуються методи влади з її вирішення, висловлюється неприпустимість залучення сил РФ та ОДКБ для нормалізації, а також міститься заклик до врегулювання кризи в демократичний спосіб із залученням незалежних міжнародних посередників.

Ранкове засідання ВР / Фото: Геннадій Мінченко. Укрінформ

Депутати також розглянуть проєкт постанови №3050а-2 про включення до порядку денного сесії 84-ох питань.

Читайте також: У Раді немає проєктів постанов щодо зміни порядку проведення місцевих виборів – Разумков

Парламентарії планують розглянути чотири законопроєкти, ініційовані Президентом і визначені ним як невідкладні. Це, зокрема, проєкти законів №3553 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку», №3915 «Про внесення зміни до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України щодо права слідчого судді, суду не визначати розмір застави у кримінальному провадженні», №3984 «Про внесення змін до Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» і №3851 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій».

У другому читанні ВР має розглянути законопроєкт №3608, яким пропонується внести зміни до Регламенту роботи ВР і, тим самим, переглянути графік проведення пленарних засідань. Цим документом передбачається проведення у вівторок, середу та четвер засідань із 10:00 до 15:00 (у п’ятницю з 10:00 до 16:00) із перервою з 12:00 до 12:30.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-