Разумков відкрив позачергову сесію Ради

Разумков відкрив позачергову сесію Ради

Відео
Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив позачергову сесію парламенту 25 серпня.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Позачергову сесію Верховної Ради оголошую відкритою», – сказав спікер.

До участі у позачерговій сесії ВР зареєструвалися 254 народних депутатів.

Після цього в залі засідань прозвучав Державний Гімн України.

Як повідомляв Укрінформ, 19 серпня Голова ВР Дмитро Разумков у зв’язку з пропозицією Президента підписав розпорядження про скликання позачергової сесії парламенту на 25 серпня. На розгляд депутатів під час позачергової сесії винесено шість питань.

Першим питанням депутати збираються розглянути ініційований Президентом законопроєкт №3963, яким пропонується підвищити розмір мінімальної заробітної плати та встановити її з 1 вересня 5 тис. грн у місячному розмірі (зростання на 5,86%), та два альтернативних йому проєкти. На сьогодні мінімальна зарплата у Держбюджеті-2020 закладена на рівні 4723 грн.

Читайте також: Разумков назвав головні питання наступної сесії Ради

Також парламент має намір ухвалити проєкт постанови №3994, згідно з яким доручити уряду провести конкурс на найкращий ескіз великого Державного Герба. Цим документом передбачається, що переможця конкурсу буде визначено до 1 грудня.

Читайте також: Журналістів поки не пустять у кулуари Ради через коронавірус - Разумков

Далі Рада планує ратифікувати меморандум і кредитну угоду щодо надання Україні макрофінансової допомоги від ЄС до 1,2 млрд євро (законопроєкт №0063) та фінугоду з Європейським інвестиційним банком щодо 450 млн євро інвестицій у розвиток дорожніх об’єктів (законопроєкт №0055).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-