Доопрацьований законопроєкт про зміни до держбюджету: основні цифри

Доопрацьований законопроєкт про зміни до держбюджету: основні цифри

Укрінформ
У Верховній Раді України зареєстрували доопрацьований законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

Текст документа опубліковано на сайті Верховної Ради.

Як зазначається в поданні Комітету з питань бюджету, підготовка документа на повторне перше читання відбувалась за скороченою процедурою, включаючи скорочення наполовину строків подання пропозицій та внесення альтернативних законопроєктів.

Як повідомляв Укрінформ, законопроєкт №3276 про внесення змін до державного бюджету на 2020 рік Верховна Рада на позачерговому засіданні 30 березня відправила на доопрацювання. Щоб ухвалити проєкт, депутатам не вистачило кількох голосів.

Законопроєктом пропонувалося скоротити доходи держбюджету на 122,9 млрд грн (із 1,096 трлн гривень до 972,6 млрд гривень), а витрати збільшити на 79 млрд грн (із 1,184 трлн гривень до 1,263 трлн гривень). Граничний дефіцит бюджету пропонувалося збільшити в 3,1 раза — з 96,3 млрд гривень до 298,4 млрд гривень. Передбачалося створення Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 в обсязі 97,1 млрд грн.

Читайте також: Зеленський: Хочемо застрахувати життя усіх медиків, які протидіють коронавірусу

8 квітня міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що законопроєкт № 3276 про внесення змін до державного бюджету України на 2020 рік буде переданий на розгляд парламенту вже найближчими днями. За його словами, в бюджетному комітеті доопрацьовується проєкт основних змін до бюджету на 2020 рік, (в якому) в тому числі, передбачено заходи на боротьбу з коронавірусом, створення Фонду для боротьби з коронавірусом в розмірі 66,3 млрд грн.

10 квітня Голова Верховної Ради Дмитро Разумков на брифінгу після наради з керівниками парламентських фракцій і груп висловив переконання, що парламенту вистачить голосів за оновлений проєкт змін до державного бюджету.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-