Зеленський прийшов у Раду перед голосуванням за

Зеленський прийшов у Раду перед голосуванням за "земельний" законопроєкт

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський присутній на позачерговому засіданні Верховної Ради перед голосуванням у другому читанні за законопроєкт №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Про це оголосив перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Президент зайняв своє місце у сесійній залі парламенту перед голосуванням у другому читанні "земельного законопроєкту".

Читайте також: Корнієнко: Мораторій на продаж сільськогосподарських земель буде скасовано

Нагадаємо: Верховна Рада 30 березня, на третьому за день позачерговому засіданні розглядає проєкт закону №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 6 лютого в пленарному режимі розпочала розгляд у другому читанні законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення". Однак розгляд поправок не було завершено, усього їх було понад чотири тисячі.

Читайте також: Без зовнішньої підтримки в Україні можливий дефолт — Шмигаль

Верховна Рада 13 листопада 2019 року ухвалила в першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10), який, зокрема, передбачає скасування з 1 жовтня 2020 року заборони на продаж землі.

У підготовленому до другого читання законопроєкті передбачено, що купувати землю сільськогосподарського призначення зможуть лише українці; концентрація земель в одних руках становить до 10 тис. га; розрахунок за землю — виключно безготівковий з перевіркою походження коштів; забороняється купувати землю у 50-кілометровій зоні від кордону; зафіксовано мінімальну ціну на земельну ділянку; банки не зможуть купувати землю - лише брати у заставу; частина коштів від продажу земель державної та комунальної власності піде на створення Фонду розвитку сільських територій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-