Гончарук запевнив главу МЗС Нідерландів, що Україна продовжить євроінтеграцію

Гончарук запевнив главу МЗС Нідерландів, що Україна продовжить євроінтеграцію

Укрінформ
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час зустрічі з міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Стефом Блоком запевнив, що нова владна команда продовжить курс європейської та євроатлантичної інтеграції.

Про це повідомляє Урядовий портал за результатами зустрічі Гончарука зі Стефом Блоком у Києві, 10 жовтня.

«Як глава уряду хочу дати чіткі сигнали міжнародним друзям і партнерам: наша команда продовжить курс європейської та євроатлантичної інтеграції. Ми зробимо усе можливе, щоб Україна перестала асоціюватися з корупцією та олігархами», — сказав Гончарук.

Він додав, що завданням нового уряду є реалізувати такі реформи, щоб Україна була першою країною, яка спадає на думку іноземним інвесторам.

Прем’єр-міністр зазначив, що в порядку денному уряду в контексті реформ — велика приватизація, вільний обіг сільськогосподарських земель, демонополізація енергетичної сфери та інфраструктури. Він також наголосив на важливості проведення державою судової реформи.

Глава уряду акцентував увагу на важливості співпраці України з Міжнародним валютним фондом, з яким нині ведуться перемовини щодо нової 3-річної програми: «Ці аспекти є ключовими в зміцненні української економіки та формуванні інвестиційної привабливості держави».

Читайте також: Українські міністри поїдуть до США на переговори з МВФ

Стефан Блок у відповідь сказав, що після зустрічі з представниками низки нідерландських компаній в Україні зробив висновок, що завдяки розпочатим урядовим реформам, бізнес отримав чудову нагоду для розвитку.

«Ми також вітаємо підписання на осінніх зборах МВФ у жовтні Меморандуму про взаєморозуміння щодо технічного співробітництва Міністерств фінансів Нідерландів та України. Розраховуємо на співпрацю у банківській сфері, сфері управління водними ресурсами, а також у запровадженні в Україні так званих Smart Cities», — сказав Прем’єр-міністр.

Фото: Урядовий портал

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-