Президент заявляє, що

Президент заявляє, що "слуг" у Раді залякують

Укрінформ
Партію “Слуга народу” намагаються розколоти, а депутатів фракції у Верховній Раді залякують, аби вони не голосували за важливі закони.

Про це Президент  Володимир Зеленський заявив під час пресмарафону, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вони (члени фракції “Слуга народу” - ред.) дуже боляче в цілому ставляться до будь-яких законопроєктів, які пов’язані саме з депутатами. З 36 чи 37 законів першого етапу за два вони не проголосували. Непогана статистика”, - сказав Зеленський.

Водночас він зазначив, що є деякі парламентарії в інших партіях, які щодня намагаються впливати на депутатів фракції “Слуга народу”. “Це їхня тактика. Вони хочуть розколоти партію “Слуга народу” і роблять це по деяких питаннях, наприклад, коли вони (депутати від “Слуги народу” - ред.) не проголосували за один із законів. Але після цього проголосували, тому що ми зустрілись, я почав говорити з депутатами”, - сказав Зеленський.

За його словами, на членів партії у Верховній Раді здійснюється тиск, їх намагаються переконати, що рішення будуть незаконними, їм надсилають есемески з погрозами тощо. “Тобто вони користуються недосвідченістю деяких депутатів партії “Слуга народу”, - зазначив Президент, додавши, що це потребує серйозної психологічної і моральної роботи з недосвідченими в політичних іграх депутатами.

Читайте також: Зеленський через рік розпустить Раду, якщо “слуги народу” почнуть “їсти” одне одного

Водночас він висловив переконання, що потрібні законопроекти буде проголосовано.

“Окремий закон буде дійсно по депутатах. Вони так домовилися. Мені так сказали всі наші, Стефанчук казав, що все буде нормально, що вони проголосують. Зокрема законопроект про покарання за незаконне збагачення. Але уявіть собі, як складно їм голосувати, коли ніхто не голосує, окрім цієї партії”, - підкреслив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Президент України Володимир Зеленський проводить пресмарафон. Глава держави відповідатиме на запитання журналістів протягом усього дня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-