Зеленський каже, що голова оборонного комітету ВР переніс інфаркт

Зеленський каже, що голова оборонного комітету ВР переніс інфаркт

Укрінформ
Голова Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич переніс інфаркт.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону 10 жовтня, коментуючи закиди журналіста щодо того, що голова оборонного Комітету, народний депутат від “Слуги народу”, який до того ж є чоловіком колишньої однокласниці Зеленського, не ходить на засідання, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Жодного засідання комітету Олександр Завітневич, якого я знаю ще до того, як він став чоловіком дівчини, з якою я навчався, яка є доктором психологічних наук, яку я не бачив дуже багато років через те, що вона поїхала з Кривого Рогу і закінчила інститут міжнародних відносин... Олександра Завітневича я знав окремо. Він військовий. Закінчив військове училище. Він професійна людина. Ми дійсно знайомі дуже багато років. Я дійсно йому довіряю. Він не пропустив жодного засідання”, - сказав Зеленський.

Водночас він додав, звертаючись до журналіста, який поставив запитання: “Тепер ви поїдете в лікарню, де він ледве не вмер - у нього був інфаркт. Після цього він пропустив всі засідання", - заявив Зеленський.

Читайте також: У комітеті Ради з нацбезпеки розповіли, як контролюватимуть розведення військ

Як свідчать дані з особистої картки народного депутата на порталі ВР, Олександр Завітневич був присутній на восьми засіданнях парламенту. 12 засідань він пропустив з поважних причин, ще одне - з невідомих причин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-