Разумков підтримує ідею посади віце-прем'єра з тимчасово окупованих територій

Разумков підтримує ідею посади віце-прем'єра з тимчасово окупованих територій

Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає доцільним створення в Кабінеті міністрів посади віце-прем'єр-міністра з питань окупованих територій.

Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Під час заслуховування програми дій уряду у Верховній Раді, на мій погляд, була досить доречна пропозиція щодо створення позиції віце-прем'єр-міністра з питань окупованих територій. Я думаю, що це було б непогано", - сказав Разумков.

Він зазначив, що таку пропозицію озвучували деякі народні депутати, які раніше проживали на нині тимчасово окупованих територіях або які входять до складу комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції Донбасу та Криму.

Водночас Разумков зазначив, що на форумі в Маріуполі, який відбудеться наприкінці жовтня, обговорюватиметься програма реінтеграції Донбасу. На думку спікера парламенту, першочерговим у цьому питанні є інформаційна політика.

"Повертати людей можливо спочатку тільки ментально, а вже після цього - фізично", - наголосив він.

Другим важливим аспектом реінтеграції Разумков називає економічне зростання України.

Читайте також: Особливий статус Донбасу: Разумков каже, що у Раді поки немає напрацювань

Крім того, на його думку, важлива міжнародна складова й аспект із безпекою.

"Сильна армія - запорука безпеки та територіальної цілісності держави. Але ми розуміємо: дипломатичний напрям - більш ефективний і допоможе швидше повернути тимчасово окуповані території", - резюмував голова парламенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-