Депутат-кнопкодав Ковальов не прийшов на комітет Ради

Депутат-кнопкодав Ковальов не прийшов на комітет Ради

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань свободи слова надішле всім депутатам лист через інцидент з погрозами позафракційного Олександра Ковальова на адресу журналістів руху "Чесно", які зафіксували факт його неперсонального голосування.

Таке рішення ухвалили члени комітету на засіданні в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Направити лист на електронну адресу народних депутатів України з висновками нашого комітету щодо інциденту, який мав місце між журналістом Олександром Саліженком із "Чесно" та народним депутатом України Ковальовим, і закликом унеможливити в майбутньому такі події", - зачитав рішення комітету його очільник Нестор Шуфрич.

Парламентський аналітик Громадського руху "Чесно" Олександр Саліженко, який був присутній на комітеті, розповів, що після того, як рух "Чесно" зафіксував і оприлюднив факти кнопкодавства Ковальова, до них звернувся сам Ковальов і в грубій формі запитав, чому "Чесно" опублікував новину про його кнопкодавство, а також звідки журналісти родом і як їх звати. За словами Саліженка, депутат його сфотографував, надіслав фото комусь у месенджер і пообіцяв "зустрітися за межами парламенту і обговорити цю ситуацію". Представники руху "Чесно" розцінюють ці заяви як погрозу і написали заяви в поліцію.

Сам депутат Ковальов не був на засіданні комітету. Як пояснив Шуфрич, він не зміг прийти через участь у засіданні комітету, членом якого є. При цьому, за словами Шуфрича, Ковальов погодився зустрітися з представниками руху"Чесно" в кулуарах Верховної Ради в присутності членів Комітету з питань свободи слова.

Також Шуфрич заявив, що не бачить підстав вважати висловлювання Ковальова погрозами, але зазначив, що вони є неетичними і не гідними народного депутата.

"Я поцікавився біографією Ковальова. Ви знаєте, що він з перших днів на лінії розмежування? Манера розмовляти в людини, яка пробула 5 років на фронті може бути трохи іншою, ніж в тих народних депутатів України, з якими ви звикли спілкуватися", - сказав Шуфрич.

Читайте також: Регламентний комітет Ради відреагував на кнопкодавство депутатів

Як повідомлялося, 10 вересня рух "Чесно" зафіксував факт кнопкодавства з боку мажоритарника-самовисуванця з Донеччини Олександра Ковальова. Сталося це на ранковому засіданні ВР під час голосування за президентський законопроєкт про імпічмент. Згодом у "Чесно" повідомили, що Ковальов погрожував їхньому журналісту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-