Разумков: Сподіваюся, цього тижня побачимо список кандидатів до нової ЦВК

Разумков: Сподіваюся, цього тижня побачимо список кандидатів до нової ЦВК

Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розраховує, що Президент України внесе до парламенту кандидатури на посади членів Центральної виборчої комісії вже цього тижня.

Про це Разумков заявив у програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Наскільки мені відомо, сьогодні різні політичні сили (і не тільки парламентські фракції) надають свої пропозиції. Президент буде визначатись і пропонувати той чи інший склад кандидатур (до ЦВК - ред.) Верховній Раді. Я сподіваюся, що це відбудеться цього тижня, і ми з вами побачимо повний перелік тих осіб, які будуть запропоновані парламентом до майбутнього складу Центральної виборчої комісії. Парламент буде визначатися з цими кандидатурами і, сподіваюся, підтримає їх", - зазначив Разумков.

При цьому він закликав дочекатися конкретних персоналій - "що запропонують Президенту, і що глава держави, враховуючи професіоналізм, знання, досвід, запропонує парламенту".

Читайте також: "Слуга народу" вже має 35 потенційних кандидатів у ЦВК — Арахамія

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 13 вересня ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії".

Відповідно до закону “Про Центральну виборчу комісію”, депутатські фракції у Верховній Раді не пізніше наступного дня після дострокового припинення повноважень комісії подають Президенту пропозиції щодо її персонального складу. На підставі цих пропозицій глава держави протягом трьох днів вносить до парламенту подання щодо персонального складу ЦВК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-