Посол України в США розповів, чому Трамп та Зеленський досі не зустрілися

Посол України в США розповів, чому Трамп та Зеленський досі не зустрілися

Укрінформ
Якби в Офісі президента дослухались до порад Посольства України в США, то візит Зеленського в Білий дім відбувся б одразу після інавгурації.

Про це Голосу Америки розповів посол Валерій Чалий.

"Скажу так: якби в перші два тижні почули мої поради, то візит би вже був", – сказав посол України в США.

Про які саме поради йшлось, Чалий не відповів.

“Я не можу їх розкривати. Їх знає найвище керівництво країни. Зараз уже, на мій погляд, час і дата не такі важливі. Важливим є наповнення. Але ясно, що це не має далеко відтягуватись”, - додав він.

Читайте також: У США під час візиту Зеленського хочуть поговорити про його досягнення

Також, на думку посла, зустріч президентів протягом Генасамблеї ООН в Нью-Йорку не замінить візиту в Білий дім.

"Буде коротка зустріч протягом Генасамблеї ООН В Нью-Йорку. Але це не замінить повноцінного візиту у Вашингтон до Білого дому. І не тільки зустрічі з президентом США, але й візиту в Конгрес, зустрічі з республіканцями та демократами, в Міністерстві енергетики, в Міністерстві оборони, з Держсекретарем, тобто зі всіма тими, хто працює з Україною", – сказав Чалий.

Зараз організацією візиту Зеленського у Вашингтон Посольство України не займається. Валерій Чалий розповів, що це було ініціативою Офісу президента, який перейняв процес підготовки зустрічі двох президентів на себе.

Читайте також: Повноцінна зустріч Зеленського і Трампа відбудеться восени у Вашингтоні - Тейлор

Нагадаємо: Валерій Чалий складає свої повноваження 15 вересня. До моменту призначення нового посла України в США обов’язки очільника дипустанови виконуватиме один зі старших дипломатів посольства. Нового посла в Україні ще не призначили.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-