НАЗК зафіксувало неподання декларації радником голови ВР

НАЗК зафіксувало неподання декларації радником голови ВР

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки умисного неподання декларацій 4-ма посадовцями, серед яких радник Голови Верховної Ради України.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

"Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки умисного неподання декларацій 4-ма посадовцями. Суб’єктам декларування було повідомлено про необхідність подати декларації протягом 10-ти днів з дня отримання таких повідомлень. Однак, незважаючи на їх отримання, посадовці декларації не подали", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед осіб, які порушили вимоги закону, радник Голови Верховної Ради України та депутат Княжицької сільської ради Броварського району Київської області VII скликання, які не подали щорічні декларації за 2015 та 2018 роки відповідно. Щодо таких випадків НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію відповідно до підслідності.

Також не подали щорічні декларації 2 колишні працівники територіальних управлінь патрульної поліції. Відповідні обґрунтовані висновки будуть направлені до органів прокуратури.

Читайте також: НАЗК внесло припис очільниці Мінветеранів через її “непунктуальних” підлеглих

У НАЗК нагадують, що умисне неподання суб’єктом декларування декларації карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (стаття 366-1 ККУ).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-