Хомчак: Готовність до вступу України в НАТО - стратегічна ціль реформи армії

Хомчак: Готовність до вступу України в НАТО - стратегічна ціль реформи армії

Фото
Укрінформ
Готовність до повноправного членства України в НАТО — стратегічна ціль трансформації Збройних сил України.

На цьому наголосив начальник Генерального штабу — головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак на зустрічі зі стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міноборони України та ЗСУ, повідомляє пресслужба Міноборони.

"Генерал-лейтенант Хомчак наголосив на незмінності досягнення стратегічної цілі, закріпленої в Конституції України, — набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 10 вересня Хомчак провів зустріч зі стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних сил України генерал-лейтенантом Кітом Дейтоном від США, Джил Сінклер від Канади, генерал-лейтенантом Анджеєм Фальковським від Республіки Польща, генерал-лейтенантом Волькером Гальбауером від Федеративної Республіки Німеччина, генерал-майором Віталіюсом Вайкшнорасом від Литовської Республіки.

Під час зустрічі сторони обговорили питання поточного етапу реформування ЗСУ, трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління у ЗСУ та продовження надання консультативно-дорадчої допомоги українському війську з боку держав-партнерів.

Читайте також: Міністр оборони назвав пріоритети воєнної політики

"Ми цінуємо досвід ЗС Сполучених Штатів Америки, Канади, Республіки Польщі, Латвійської Республіки та Федеративної Республіки Німеччина на шляху реформування ЗС України та використовуємо потенціал міжнародної дорадчої допомоги для посилення спроможностей ЗС України відповідно до стандартів НАТО", — зазначив Хомчак у ході зустрічі.

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак зустрівся з іноземними радниками / Фото: mil.gov.ua

Також він висловив вдячність стратегічним радникам високого рівня Комітету реформ та фахівцям ЗС Литви, Канади, Німеччини, Польщі та США за систематичну підтримку Збройних сил України у протидії збройній та гібридній агресії з боку Російської Федерації.

Стратегічні радники високого рівня Комітету реформ Міноборони України та Збройних сил України відзначили значний прогрес у реформуванні ЗСУ починаючи з 2014 року, а також підтвердили готовність і надалі співпрацювати задля посилення обороноздатності України, розуміючи складність завдань із реформування ЗС України, яка захищає свій суверенітет від кремлівської агресії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-