Уряд звільнив низку заступників ексміністрів

Уряд звільнив низку заступників ексміністрів

Укрінформ
Кабінет міністрів України звільнив заступників ексміністра молоді та спорту України.

Відповідні розпорядження уряду від 4 вересня 2019 року опубліковані на Урядовому порталі.

"Звільнити Гоцула Ігоря Євгенійовича з посади першого заступника міністра молоді та спорту України відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади”", - йдеться у розпорядженні.

Крім того, опубліковані розпорядження про звільнення заступників міністра молоді і спорту Ярослава Войтовича і Миколи Даневича та заступника міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана.

Ігоря Гоцула було призначено першим заступником міністра молоді і спорту 18 грудня 2014 року. Ярослав Войтович був призначений заступником міністра у травні 2015 року, Микола Даневич - у квітні 2015 року, а Микола Мовчан - у серпні 2014 року.

Уряд також звільнив Михайла Тітарчука з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, йдеться в розпорядженні Кабміну №701-р від 4 вересня, повідомляє Урядовий портал.

"Звільнити Тітарчука Михайла Івановича з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", - йдеться у документі.

Читайте також: Кабмін звільнив Джапарову і Золотухіна з посад у Мінінформполітики

Тітарчука у грудні 2016 року було призначено заступником міністра економічного розвитку і торгівлі. У 2009-2015 роках він обіймав посади директора гірничо-добувного проекту “SOREMI S.A. Республіка Конго” та директора адміністрації у компанії “China National Gold & Gerald Metals Group”. З вересня 2015 року до травня 2016 року Тітарчук був головою Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, а з вересня 2016 року — заступником міністра Кабінету міністрів.

Окрім того, Кабінет міністрів звільнив двох із шести заступників міністра освіти та науки - Максима Стріху та Романа Гребу. Відповідні розпорядження №№ 711-р і 710-р оприлюднені на Урядовому порталі.

Максим Стріха обіймав посаду заступника міністра освіти та науки з вересня 2014 року, відповідав за питання міжнародного науково-технічного співробітництва.

Роман Греба був призначений на посаду заступника міністра освіти та науки у квітні 2016 року.

Кабінет міністрів також звільнив Ігоря Павловського з посади заступника міністра оборони України, повідомляється на Урядовому порталі.

“Звільнити Павловського Ігоря Валентиновича з посади заступника міністра оборони України відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади”, - йдеться в розпорядженні №712-р від 4 вересня 2019 р.

Читайте також: Парцхаладзе звільнили з посади заступника міністра Мінрегіону

Павловський був призначений на посаду заступника міністра оборони 8 квітня 2015 року. 11 жовтня 2017 року його затримали детективи НАБУ та САП, звинувативши у причетності до корупційної схеми з розтрати державних коштів у сумі понад 149 млн грн під час закупівлі палива для Міністерства оборони України.

9 листопада 2017 року Апеляційний суд Києва скасував домашній арешт Павловського. Згодом суд відпустив його під особисте зобов'язання військовослужбовці, Героїв України Олександра Порхуна та Ігоря Герасименка.

4 червня 2019 року Павловський подав рапорт на проходження військово-лікарської комісії з метою подальшого звільнення з лав українського війська.

Окрім того, Кабінет міністрів звільнив Тамару Мазур та Юрія Рибачука з посад заступників міністра культури України.

Про це йдеться в розпорядженнях Кабінету Міністрів від 4 вересня, повідомляє Урядовий портал.

“Звільнити Мазур Тамару Вікторівну з посади заступника міністра культури України відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади”, - ідеться в документі за №704-р.

Читайте також: Кабмін звільнив заступницю ексміністра соцполітики Чуркіну

“Звільнити Рибачука Юрія Анатолійовича з посади заступника міністра культури України відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади”, - зазначається в розпорядженні за №705-р.

Документи підписані Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Тамара Мазур була призначена на посаду заступника міністра культури у червні 2014 року, Юрій Рибачук — у березні 2017 року.

Як повідомлялося, Верховна Рада призначила новий склад уряду на чолі з Олексієм Гончаруком 29 серпня після того, як попередний склад Кабінету міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом склав повноваження перед новообраним парламентом.

Згодом новий Кабмін ухвалив постанову про оптимізацію органів центральної влади. Зокрема, уряд утворив Міністерство культури, молоді та спорту України на базі Міністерства інформаційної політики. На цей новоутворений центральний орган виконавчої влади покладено завдання та функції Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, що ліквідуються. Це нове міністерство очолив Володимир Бородянський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-