Офіс Президента ініціює створення Ради з питань свободи слова

Офіс Президента ініціює створення Ради з питань свободи слова

Укрінформ
Офіс Президента України ініціює створення Ради з питань свободи слова при Президентові України, яка допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури та захищатиме права журналістів.

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко 17 липня, під час експертної наради «Свобода слова та інформаційна безпека України: спільні виклики – спільні рішення», повідомляє пресслужба глави держави.

«Нам важливий діалог з медіаспільнотою, тому ми запускаємо роботу Ради. Вона збиратиметься регулярно», – сказав Тимошенко.

Як поінформували у прес-службі, до складу Ради увійдуть по одному представнику від кожної редакції центральних ЗМІ. Після того як редакції визначаться, вони зможуть надіслати ім’я та прізвище свого представника із зазначенням місця роботи та посади на адресу: svoboda_slova@apu.gov.ua

Читайте також: На Банковій пояснили, як скоротять міністерства та інші органи влади

Очікується, що Рада допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури. Також серед пріоритетів – захист права журналістів на професію. Для цього в Раді будуть представники силових відомств і медіаюристи.

Аналогічні ради, до складу яких увійдуть представники регіональних засобів масової інформації, запропоновано створити при кожному голові ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-