Горбулін очолив наглядову раду Українського інституту безпекових досліджень

Горбулін очолив наглядову раду Українського інституту безпекових досліджень

Укрінформ
Екс-секретар РНБО, перший віце-президент Національної академії наук України, академік Володимир Горбулін очолив Наглядову раду Українського інституту безпекових досліджень.
Одним із співзасновників УІБД виступив Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР).

"Головою Наглядової ради Українського інституту безпекових досліджень погодився стати перший віце-президент Національної академії наук України, академік Володимир Горбулін, який був першим секретарем Ради національної безпеки і оборони України (1995–1999) та створив з РНБОУ потужний аналітичний центр підготовки державних рішень", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до складу наглядової ради увійшли відомі профільні фахівці.

Фахівці неурядового сектору у галузі безпеки об’єдналися для оперативного визначення критичних для України ризиків у сфері безпеки і оборони, надання владним безпековим структурам свого бачення першочергових дій для подолання наявних загроз.

Експерти також мають намір провести низку профільних досліджень, зокрема, ознайомити владу, експертні організації та громадськість із альтернативними підходами до розвитку сил оборони держави, нарощування оборонного потенціалу, подолання наявних проблем функціонування ОПК. А також створення оптимальної оборонно-промислової політики і умов для всебічного забезпечення безпеки України.

Читайте також: Задзеркалля Володимира Горбуліна: як нам не збитися зі шляху?

УІБД – нова аналітична структура, що має намір об’єднати зусилля вітчизняних та закордонних громадських організацій, а також окремих експертів – з метою прискорення реформування українських сил оборони та оборонної промисловості. Крім того, всіляко сприяти розвитку усіх безпекових структур Української держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-