Разумков говорить, що

Разумков говорить, що "Слуга народу" - за відкриття ринку землі

Укрінформ
У політичній партії “Слуга народу” виступають за відкриття ринку землі, проте зазначають, що остаточну позицію сформують на з’їзді.
Про це сказав голова політичної партії “Слуга народу” Дмитро Разумков під час прес-конференції, присвяченої старту виборчої кампанії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Він припустив, що позиція Президента Володимира Зеленського щодо ринку землі збігатиметься з позицією партії, але “це буде остаточно визначено вже на з’їзді, але в цілому ми говоримо про те, що відкривати ринок землі, звичайно, треба. Чому? Тому що це фактично обмеження прав власників використовувати їх власність”, - сказав Разумков.

З іншого боку, наголосив він, “протягом багатьох років не було зроблено низки речей, які б це дозволили”.

“Дуже зручна позиція кожного року продовжувати мораторій. Але розробити законодавчу базу, яка б врахувала інтереси всіх, починаючи від власників земель і закінчуючи державою, закінчуючи бізнесом... Цього зроблено не було. Треба виконати певні дії, які убезпечать нас і, в тому числі, з точки зору національної безпеки”, - додав Разумков.

Водночас на прохання журналістів конкретизувати позицію, він відповів :”більш конкретно вам зможуть відповісти наші колеги, які будуть займатися аграрним сектором”.

“Я вам можу відповісти по ідеології і те, що ми бачимо і вважаємо потрібно реалізувати. Якщо ми зараз почнемо обговорювати конкретні статті закону, які повинні бути ухвалені, мабуть, щодо якихось я буду говорити конкретно, а щодо деяких речей ви скажете, що я не правий. Я б не вдавався в цю полеміку, думаю що більш предметно можна буде обговорити з народними депутатами та представниками партії “Слуга народу”, які будуть іти в парламент”, - заявив Разумков.

Як повідомляв Укрінформ, у Світовому банку розраховують, що новообраний Президент та нова Адміністрація Президента візьмуть на себе зобов'язання щодо зняття мораторію на землю.

Читайте також: Світовий банк дає Україні $200 мільйонів позики на розвиток сільського господарства

Заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення була запроваджена ще у 2001 році. З 2002 року мораторій почав діяти як тимчасовий захід з метою забезпечення нормативного врегулювання земельних відносин та створення інфраструктури ринку землі, після чого парламент неодноразово його продовжував.

У грудні 2018 року Верховна Рада подовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-