Суд просять скасувати наказ ДБР щодо Ради громадського контролю

Суд просять скасувати наказ ДБР щодо Ради громадського контролю

Укрінформ
В Окружний адміністративний суд Києва надійшов позов про скасування наказу Державного бюро розслідувань про припинення дільності Ради громадського контролю при ДБР.

Про це інформує прес-служба суду.

Ідеться про наказ ДБР від 26 квітня 2019 року “Про припинення діяльності Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань”.

Зазначається, що суд вирішує питання щодо відкриття провадження у цій адміністративній справі.

Як повідомлялося, член Ради громадського контролю подав позов до Окружного адміністративного суду про визнання протиправною та нечинною постанови Кабінету міністрів від 13 березня 2019 року про внесення змін до Положення про Раду громадського контролю та порядку її формування. Цією постановою внесено зміни щодо проведення конкурсу з обрання членів Ради при ДБР за допомогою інтернет-голосування, а не установчих зборів.

Читайте також: ДБР призупинило на вимогу суду конкурс до Ради громадського контролю

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за цим позовом і 12 квітня заборонив ДБР проводити та визначати результати конкурсу з обрання нового складу ради.

ДБР на виконання рішення суду скасувало інтернет-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю, що мало розпочатися 18 квітня.

Строк повноважень членів РГК минув 27 квітня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-