Джуліані: Зеленський має очиститися від причеп із минулого й кримінальних олігархів

Джуліані: Зеленський має очиститися від причеп із минулого й кримінальних олігархів

Укрінформ
Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані вважає, що новообраний президент України Володимир Зеленський має "очиститися від причеп із минулого і кримінальних олігархів - Ігоря Коломойського та інших".
Про це Джуліані заявив в інтерв'ю кореспонденту телеканалу «Інтер» у США Дмитру Анопченку, яке журналіст опублікував на своїй сторінці в Facebook.

«Найскладніший час зараз, це чесний і прозорий перехід влади до нового президента і його можливість виконати свої передвиборні обіцянки. Для цього він повинен очиститися від причеп із минулого й кримінальних олігархів - Ігоря Коломойського та інших. Тих, щодо кого ведуться розслідування в Америці, тих, хто перешкоджають нашій прямій комунікації з новообраним президентом Зеленським», - зазначив Джуліані.

Водночас він висловив надію, що «обраний президент все-таки зрозуміє, ким він оточений і яку ситуацію вони створюють».

«А він оточений людьми, які, з моєї точки зору – як президентського юриста, дуже сильно особисто, навіть не політично, а саме особисто, протидіють президенту Трампу. І в деяких випадках навіть вдавалися до незаконних дій для того, щоб вплинути на результати виборів. Я вкрай стурбований цим. Можливо, це не моя справа – але я американський громадянин, бажаючий найкращого для України. І є деякі інші люди, що оточують обраного президента, у яких не найкращі наміри. Я кажу про тих, хто пов'язаний з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим».

Читайте також: Джуліані: На Зеленського впливають люди, які виступали проти Трампа

Як повідомлялося, у виборчому штабі Зеленського помічені люди, пов'язані з Коломойським, наприклад адвокат Андрій Богдан.

Крім того, Коломойський - власник телеканалу «1+1» на якому виходять телепрограми «Студії Квартал 95» Зеленського.

Варто зазначити, що 19 квітня Зеленський, ще будучи кандидатом у президенти, під час передвиборних дебатів на НСК «Олімпійський» заявив, що у разі обрання його главою держави буде садити за ґрати всіх, хто порушить закон, зокрема. свого бізнес-партнера, олігарха Ігоря Коломойського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-