Рада розгляне соцзахист дітей та антикорупційну політику

Рада розгляне соцзахист дітей та антикорупційну політику

Укрінформ
У середу, 15 травня, ВР розгляне проект закону №9523 "Про внесення змін до розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми".
Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту.

На засіданні також народні депутати мають розглянути у першому читанні законопроект 2003а "Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо зменшення терміну оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування".

Як вказано в порядку денному, Рада планує розглянути проекти постанов про призначення декількох парламентських слухань. Зокрема, "Державна природоохоронна політика України: стан, перспективи розвитку та шляхи співпраці з громадянським суспільством" (проект постанови №9485), "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні" (№10034). Депутати також мають ухвалити Рекомендації парламентських слухань на тему: "Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп" (проект постанови №9408).

Традиційно в середу Рада розгляне блок питань ратифікацій.

Окрім того, депутати мають розглянути проекти постанов, що стосуються адміністративно-територіального устрою Донецької області, зокрема щодо встановлення меж окремих районів.

Також у першому читанні депутати планують розглянути законопроекти №5054 щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист, та №2545 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді".

Читайте також: Обговорення Проекту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист».

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Як повідомляв Укрінформ, Комітет ВР з питань регламенту та організації роботи парламенту о 15:00 розпочне засідання, на якому має розглянути проекти постанов щодо призначення дати інавгурації обраного Президента України Володимира Зеленського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-