Порошенко виступає за розширення співпраці з ЄС за принципом

Порошенко виступає за розширення співпраці з ЄС за принципом "більше за більше"

Фото
Укрінформ
Україна виступає за розширення співробітництва з Європейським Союзом за принципом "більше за більше".

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на Конференції високого рівня для лідерів країн Східного партнерства з нагоди 10-річчя ініціативи, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми вважаємо, що має бути запроваджений новий принцип «більше за більше». Якщо ти проводиш більше реформ, ти можеш розраховувати на краще співробітництво з Європейською комісією та Європейською радою та ЄС", - сказав Порошенко.

Читайте також: Порошенко нагородив Юнкера орденом Ярослава Мудрого

Президент також висловив задоволення, що комісар з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган підтримав принцип "чотирьох союзів", запропонований Україною. За словами глави держави, зокрема, йдеться про енергетичний, цифровий, шенгенський та митний союзи.

Петро Порошенко на Конференції високого рівня для лідерів країн Східного партнерства з нагоди 10-річчя ініціативи / Фото: Михайло Палінчак, Укрінформ

"Енергетичний союз - енергетична безпека Європейського континенту. Цифровий союз - створення ефективної системи управління та захист прав людей. Шенгенський союз та Митний союз - для кращої економічної співпраці", - підкреслив Порошенко.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко 13-14 травня перебуває з робочим візитом у Брюсселі, де бере участь у заходах з відзначення 10-ї річниці Східного партнерства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-