Парубій закрив ранкову Раду

Парубій закрив ранкову Раду

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове засідання парламенту у вівторок.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую закритим і прошу всіх о 16 годині прибути в зал для продовження нашої роботи", - сказав спікер.

Як повідомлялося, під час ранкового засідання Парубій підписав закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Перед цим парламентарії розблокували його підписання, відхиливши 4 проекти постанов про скасування рішення ВР щодо його ухвалення.

Крім того, на ранковому засіданні у вівторок депутати відхилили проект постанови 1793-П "Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт та послуг у військовій сфері" в цілому з урахуванням пропозицій Президента України".

Депутати також відхилили три проекти постанов про скасування рішення Верховної Ради від 25 квітня 2019 року про прийняття в цілому проекту закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії", а також законопроект 4030а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров'я від шкідливого впливу тютюнового диму)".

Читайте також: Рада провалила антитютюновий законопроект

Парламент ухвалив постанову "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні", включив у порядок денний проект постанови 10125 "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-