Порошенко анонсував

Порошенко анонсував "амбітний" план саміту Україна-ЄС

Укрінформ
Україна збереже послідовність курсу на європейську інтеграцію, зокрема, вже зараз формується «дуже амбітний» порядок денний для майбутнього саміту Україна-ЄС, який відбудеться влітку цього року.
Про це у понеділок у Брюсселі заявив Президент України Петро Порошенко, який бере участь у заходах з відзначення 10-ї річниці програми ЄС «Східне партнерство», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні-завтра проходить саміт “Східного партнерства”. Чітко задекларовано, що Україна є лідером “Східного партнерства”, на сьогоднішній день ми твердо стоїмо на позиції «більше за більше» - тобто тим, хто більше зробив, має надаватися більше можливостей. При цьому програма “Східного партнерства” аж ніяк не обмежує наше двостороннє співробітництво. Було підтверджено, що влітку цього року відбудеться саміт Україна-ЄС, і зараз вже формується дуже амбітний порядок денний”, - сказав Порошенко.

Читайте також: Порошенко запевнив НАТО, що Україна не змінить курс до Альянсу

Він додав, що запропонував ряд речей для того, щоб темпи співробітництва між Україною та Європейським Союзом не знижувалися, “і це вдалося”.

Як повідомлялося, Порошенко 13-14 травня перебуватиме з робочим візитом у Брюсселі для участі у заходах з відзначення 10-ї річниці «Східного партнерства».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-