Уряду необхідна успішна комунікація з громадськістю — Саєнко

Уряду необхідна успішна комунікація з громадськістю — Саєнко

Укрінформ
Активне залучення громадянського суспільства до інституційних реформ допоможе прискорити трансформацію постреволюційної України та в підсумку забезпечити стале економічне та соціальне зростання.

Таку думку міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко висловив на конференції "Майбутнє української демократії після виборів: успіхи та виклики в Стенфордському університеті (США)", повідомляє Урядовий портал.

"Ми повинні прискорити реформи й ми розуміємо виклики, які стоять перед нами: інституційні зміни, антикорупційна реформа, верховенство права, сучасна якісна судова система. Але також, щоб бути успішними в реформах, ми маємо бути успішними в комунікації з громадськістю. Ми маємо залучати громадянське суспільство. Потрібно не тільки придумувати, а й втілювати закони, тому ми говоримо про відповідальне лідерство й залучення до процесу реформ спеціалістів як з державного, так і приватного сектору", – наголосив Саєнко.

Читайте також: Саєнко очікує, що до реформи держуправління приєднаються ще кілька міністерств

Міністр підкреслив, що протягом останніх 5 років Україна змогла досягти економічної стабільності й почати ріст економіки, запустити реформи у всіх сферах.

Він також зазначив, що в країні відбувається реформа системи державного управління: на державну службу активно залучаються висококласні спеціалісти, в тому числі без досвіду державної служби. У низці міністерств, в рамках реформи, вже створені нові підрозділи – директорати, які покликані підвищити якість державних рішень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-