Єврокомісар Ган - Гройсману: Ми бачимо гарні результати перетворень

Єврокомісар Ган - Гройсману: Ми бачимо гарні результати перетворень

Укрінформ
Євроінтеграція є для України пріоритетом – разом із продовженням реформ та сприянням змінам в правовій та судовій системі держави.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом, повідомляє Урядовий портал.

«Євроінтеграція та інтенсивне впровадження Угоди про Асоціацію є для нас пріоритетом номер один – з точки зору політичного та економічного компонента», - сказав Гройсман.

Глава уряду проінформував співрозмовника про поточну економічну ситуацію в Україні – з огляду на збереження фінансової стабільності та тих кроків Кабінету міністрів, які будуть зроблені в найближчі місяці задля забезпечення подальшого економічного зростання.

«Ми вважаємо, що 2019 рік має стати роком установлення гідної правової системи - цьому треба приділити найвищу увагу. А далі – продовження реформ, навіть у міжвиборчий період, - сказав Гройсман. - Я розумію, що потрібно робити, й вважаю необхідним консолідувати всі гілки влади, аби приймати потрібні рішення».

У свою чергу, Єврокомісар Ган відзначив, що продовжувати реформи дійсно потрібно. «Ми бачимо гарні результати перетворень», - зазначив чиновник і додав, що продовження роботи щодо втілення антикорупційних ініціатив та оновлення системи судочинства – це дуже важливо.

«Хочу також відзначити організацію та проведення президентської виборчої кампанії в Україні. Це само по собі вже цінно, і цим Україна може пишатися», - додав Єврокомісар.

Під час перемовин сторони також торкнулися питань протистояння російській агресії, продовження санкційної політики та надання справедливої оцінки російським проектам на кшталт «Північний потік – 2».

Читайте також: Україна і ЄС як ніколи близькі завдяки тим, хто почав Майдан — єврокомісар

Зустріч Гройсмана з Ганом відбулася в рамках робочого візиту європейського чиновника до Києва.

Європейський Союз наразі є найбільшим економічним та політичним партнером України. Доля ЄС у загальному товарообігу України перевищує 42%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-