Уряд планує затвердити план відзначення Дня памʼяті та примирення

Уряд планує затвердити план відзначення Дня памʼяті та примирення

Укрінформ
Кабінет міністрів розгляне проект розпорядження про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня памʼяті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Про це йдеться у порядку денному засідання уряду на 24 квітня, опублікованому на Урядовому порталі.

Також уряд розгляне проекти постанов про утворення міжвідомчої робочої групи з питань розроблення та ведення реєстру порушення прав журналістів на тимчасово окупованих територіях України з 2014 року; про припинення для України дії Угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу; про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2018 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави.

Читайте також: Зупинити медичну реформу неможливо - МОЗ

Крім того, урядовці планують ухвалити рішення щодо підписання Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян; про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обʼєднаних територіальних громад у 2019 році; про підписання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Еквадор про взаємне скасування візових вимог.

Цього року 8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня - робочий день, 9 травня ( четвер) - вихідний.

28 жовтня в нашій державі відзначатимуть 75-у річницю вигнання нацистів з України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-