Сироїд - Шуфричу: Не продавайтесь вкотре

Сироїд - Шуфричу: Не продавайтесь вкотре

Укрінформ
Заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд наголосила, що на Сході України не конфлікт, а війна Росії проти України.

Про це вона сказала, реагуючи на репліку народного депутата від «Опозиційного блоку» Нестора Шуфрича, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас немає конфлікту на Сході України - у нас війна Росії проти України. І зупинити цю війну може тільки перемога над Росією, тому не продавайтесь вкотре», - заявила Сироїд, додавши, що буде зупиняти подібні заяви, оскільки вони загрожують національній безпеці.

Перед цим під час обговорення поправок до "мовного" законопроекту Шуфрич заявив, що норми документа є «знущанням з людей за їхні податки».

«Невже немає на що витратити кошти з державного бюджету? І не треба прикриватися конфліктом - ви обіцяли його завершити за 2 тижні», - сказав Шуфрич.

Читайте також: Обговорення “мовного” закону: у Раді Шуфричу нагадали, чим займається Дуня Міятович

У відповідь на це голова Комітету ВР з питань культури і духовності Микола Княжицький наголосив, що конфлікт у найкоротший термін можуть завершити лише "ті, хто його почав".

«Завершити конфлікт зараз за короткий термін можуть лише ті, хто його почав. Я не бачу в цій залі і в цій країні людей, які його почали. Я бачу тих, хто його, може, підтримує, а почали його з сусідньої країни, тому до них і звертайтесь. Добре, що ви туди літаєте і спілкуєтесь», - зауважив Княжицький.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-