Уряд у середу може припинити повноваження одного з членів наглядової ради “Нафтогазу”

Уряд у середу може припинити повноваження одного з членів наглядової ради “Нафтогазу”

Укрінформ
Кабмін у середу планує розглянути проект розпорядження про дострокове припинення повноважень незалежного члена наглядової ради ПАТ “НАК “Нафтогаз України” Хейсома Стівена Джона, а також врегулювати деякі інші питання діяльності компанії.

Як зазначається у порядку денному засідання, оприлюдненому на Урядовому порталі, доповідатиме це питання перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Також передбачається, що міністр молоді та спорту Ігор Жданов ініціюватиме створення державної установи “Всеукраїнський молодіжний центр”, а міністр оборони Степан Полторак - військового навчального підрозділу Університету митної справи та фінансів у м. Дніпро.

Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко представить проект постанови КМУ “Про внесення змін до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких обʼєкт не підлягає прийняттю в експлуатацію”.

Міністр соціальної політики Андрій Рева, згідно з порядком денним засідання, планує запропонувати затвердити порядок формування, ведення та доступу до Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Крім того, уряд має намір затвердити обсяги державного замовлення Національному агентству з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування у 2019 році.

Також у порядку денному, зокрема, питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захистуˮ і “Про жертви нацистських переслідуваньˮ.

Читайте також: Гройсман назвав три вимоги до нового глави Нафтогазу

Уряд планує погодити і ряд законопроектів, які потім будуть передані на розгляд Верховної Ради. Йдеться про зміни прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України (щодо додаткових надходжень до бюджетів міст та обʼєднаних територіальних громад, які приєдналися до міжнародної ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”), внесення змін до Закону “Про охорону дитинства” щодо реалізації міжнародної ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”, а також про зміни до Закону “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” щодо забезпечення санаторно-курортними путівками. Ініціатором їх є Міністерство соціальної політики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-