У Раді розробили законопроект про реформу Укроборонпрому

У Раді розробили законопроект про реформу Укроборонпрому

Укрінформ
У Верховній Раді розроблено законопроект щодо реформування державного концерну "Укроборонпром".

Про це поінформував голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у Збройних силах України та підриву обороноздатності держави Іван Вінник під час брифінгу в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суть законопроекту дуже проста — треба розформувати концерн "Укроборонпром" і передати підприємство у сферу управління Кабінету міністрів, призначити або міністра, або заступника міністра, які б відповідали за це. І тоді Верховна Рада в порядку вже парламентського контролю може повноцінно здійснювати контроль ситуації. А цей міністр нестиме одноосібно і політичну й іншу форму відповідальності — адміністративну, дисциплінарну чи навіть кримінальну за свої помилки. Безумовно, це потребує розсекречення державного оборонного замовлення. Я вважаю недоречним засекречувати купівлю радянських зразків техніки та озброєння, тому що нічого секретного в тому немає. Безумовно, куди вона постачається — географія, військова частина, можливо, навіть час — це буде закрита інформація", - пояснив Вінник.

Читайте також: Вінник розповів про “ремонтні” схеми для військової техніки уряду Тимошенко

При цьому він не уточнив, коли саме цей законопроект буде зареєстровано в парламенті.

"Я оголошує таке рішення не як самостійне суб'єктне рішення. Я в даному випадку — голова тимчасової слідчої комісії, а тому не маю права приймати одноосібне рішення. Якщо комісія мене підтримає, то ми його підпишемо, зареєструємо", - додав політик.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці лютого Вінник висловив думку про необхідність терміново реформувати "Укроборонпром".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-