НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діях депутата Розенблата

НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діях депутата Розенблата

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротокол щодо порушення стосовно народного депутата України Борислава Розенблата.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

"До суду направлено протокол про адміністративне правопорушення стосовно народного депутата України Борислава Розенблата, який, користуючись наданими йому депутатськими повноваженнями, звернувся до Національного агентства із депутатським зверненням. У цьому зверненні порушувалось питання, що становило його приватний інтерес: проведення Національним агентством повної перевірки декларацій щодо одного зі співробітників НАБУ, котрий є свідком сторони обвинувачення у кримінальному провадженні, в якому підозрюється народний депутат", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: НАЗК знайшло порушення у звітах семи партій за ІV квартал минулого року

Таким чином, як наголосили у НАЗК, депутат вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"Також до суду направлено два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно Ярослава Колесніка, який, перебуваючи на посаді головного лікаря Білоцерківського обласного онкодиспансеру, підписав наказ про преміювання своєї доньки, що працює на посаді заступника головного лікаря з медичної частини у цьому ж закладі", - повідомили в агентстві.

Крім того, ще два адмінпротоколи направлено до суду стосовно Івана Ровенка, який, перебуваючи на посаді головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району, підписав наказ про преміювання своєї дружини, що працює на посаді лікаря загальної практики у цьому ж закладі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-