Суд розгляне позов щодо невідповідності Авакова вимогам до членів уряду

Суд розгляне позов щодо невідповідності Авакова вимогам до членів уряду

Укрінформ
Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі щодо невідповідності міністра внутрішніх справ Арсена Авакова вимогам членів Кабінету міністрів.

Про це інформує прес-служба суду.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо неподання до Верховної Ради України подання про звільнення очільника МВС", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що суд розглядатиме адміністративну справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Прес-служба суду повідомляє, що спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення.

"Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження", - зазначається у повідомленні.

Окрім того, на порталі Судова влада вказано, що позивач у справі - Олена Халарєга, а розглядатиме справу суддя Наталія Шевченко.

Читайте також: Суд просять визнати протиправними дії Авакова

У прес-службі суду інформують, що позивач просить суд визнати протиправними дії міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а саме порушення положень ст.7 Закону України "Про Кабінет Міністрів України", що стосуються вимог до членів уряду. Водночас, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність прем`єр-міністра щодо нездійснення контролю за діяльністю очільника МВС, неподання до ВРУ подання про звільнення міністра Авакова, а також просить суд зобов’язати главу Кабміну внести до парламенту відповідне подання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-