Американський професор радить, як українцям відсіяти

Американський професор радить, як українцям відсіяти "непридатних" кандидатів

Відео
Укрінформ
Василь Тарас - родом із Рівного. Понад 20 років мешкає за кордоном, здебільшого "між США і Канадою".

Він - професор міжнародного бізнесу в Університеті Північної Кароліни, США, а у вільний від роботи час "грається" в політику. Тож придумав, як каже, "простеньку формулу "ХЗЗ" для первинного відбору кандидатів".

"Після чергової сварки з колегами щодо того, за кого варто голосувати, а за кого ні, я подумав, що варто один раз пояснити логіку вибору людини. Або принаймні пояснити, хто підходить, а хто ні", - розповів він UkrinformTV.

Рівнянин вважає, що "найбільша проблема в тому, що люди, обираючи президента, очікують від нього змін. Але коли обирають, то дивляться, умовно, "красівий" він чи не "красівий". Вміння говорити, зовнішній вигляд, харизма, на жаль, відіграють більшу роль, аніж програма й можливість цю програма втілити".

Василь Тарас пропонує кілька критеріїв, які можуть допомогти відсіяти "непридатних" кандидатів. Для цього використовує формулу під назвою ХЗЗ: "Хоче, Знає, Зможе".

У такий спосіб науковець пропонує розглянути кожного кандидата. Якщо в якомусь пункті щодо нього виникає сумнів – ставиться нуль. І, за принципом множення, інші результати не мають значення, адже в загальному заліку виходить нуль, і такий кандидат відпадає. Свою "жартівливу", як він каже, формулу Василь Тарас пропонує використати принаймні для первинного відбору кандидатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-