Україна закликала в ПА ОБСЄ перешкодити

Україна закликала в ПА ОБСЄ перешкодити "гібридному" Nord Stream 2

Укрінформ
Газопровід "Північний потік-2" є одним з гібридних інструментів Кремля для експорту політичного впливу в Європу, а також дозволить Росії розширити агресію проти України.

На цьому наголосила член Постійної делегації ВР України у ПА ОБСЄ Тетяна Острікова під час виступу в рамках зимової сесії ПА ОБСЄ у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Я б хотіла звернути увагу членів Асамблеї на проект, який має суттєві негативні наслідки для безпеки в Європі. Мова йде про проект "Північний потік-2". Україна вже давно надійна транзитна країна для російського газу в Європу. Протягом останніх п’яти років російської агресії проти України ми продовжуємо стабільно забезпечувати поставки газу до Європи. І ми можемо їх збільшити. "Північний потік-2" - це політичний, а не комерційний проект. Це один з із гібридних інструментів забезпечення панування над всієї Європою та сусідніми країнами", - заявила Острікова.

Читайте також: Після побудови Nord Stream 2 Росія може напасти на кораблі країн Балтії - Порошенко

Вона підкреслила, що із завершенням будівництва "Північного потоку-2", Росія експортуватиме до Європи разом із газом і політичний вплив.

"Зростаюча залежність від Росії робить країни вразливими в плані енергетичного шантажу. Із запуском проекту Росія також зможе розширити агресію проти України. Ми переконані, що потрібно перешкодити цьому проекту, тому що він підірве безпеку та буде ще більшим джерелом агресії з Росії. Закликаємо колег виступити проти цього проекту", - наголосила Острікова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-