НАЗК внесло приписи Гриневич та Кубіву

НАЗК внесло приписи Гриневич та Кубіву

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції направило приписи двом міністрам та головам районної, міської і селищної рад.

Про це повідомляє НАЗК у Facebook.

"Внесено припис міністру освіти і науки України Лілії Гриневич стосовно голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, який не вжив передбачених Законом заходів зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів у Юрія Кана, колишнього начальника Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, в прямому підпорядкуванні якого перебувала його дружина", - йдеться у повідомленні.

Також НАЗК внесло припис першому віце-прем’єр-міністру України – міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву стосовно в.о. директора ДП "Інститут підготовки кадрів промисловості" Катерини Охотницької. Так, вона не повідомила про наявність у неї потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою з матір’ю, що є порушенням вимог пункту 2 частини першої статті 28 Закону.

Читайте також: НАЗК виявило в деклараціях посадовців "помилок" на 8,6 мільярда

"Ще один припис внесено голові Підгаєцької районної ради Тернопільської області Ірині Баран стосовно головного лікаря Підгаєцької центральної районної комунальної лікарні Ігоря Кушніра через неврегульований потенційний конфлікт інтересів, зумовлений наявністю у нього приватного інтересу у сфері виконання службових повноважень, зумовленого особистими, сімейними стосунками: у цій же лікарні працює його дружина", - зазначили в агентстві.

Крім того, Національне агентство внесло приписи Каховському міському голові, очільникові виконавчого комітету Каховської міської ради Херсонської області Андрію Дяченку, Юрковецькому сільському голові, який очолює виконавчий комітет Юрковецької сільської ради, Анатолію Рапацькому та голові Українського інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу, які порушили вимоги антикорупційного законодавства і не надали інформацію та документи на запит НАЗК.

У НАЗК нагадали, що приписи агентства є обов’язковими до виконання, а за невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-